Najemnicy

* * * * * * * * * * Zamknięte forum dyskusyjne Gildii Najemników na prywatnym serwerze "Dziedzictwo Mistrzów" na bazie gry Ultimy Online * * * * * * * * *


#1 2015-01-07 20:16:50

Amelia Selakow

Aktywny

Zarejestrowany: 2014-10-13
Posty: 194
Punktów :   

Koncepcja gildii N

Najemnicy [N]
(gildia pvp, pvm, rpg)

http://wstaw.org/m/2015/01/07/godlo01n_jpg_300x300_q85.jpg

Organizacja "Najemnicy" powstała w pamiętliwych czasach w roku 629, gdy liczne siły Delucji będąc rozproszone po całej Sosarii, zbierały żniwa mordu i przyparły do muru wszystkie księstwa.
W tamtym okresie nie było siły, mogącej przeciwstawić się legionom chaosników i to właśnie przyczyniło się do organizacji małych oddziałów, które postanowiły się bronić i szkolić się w sztuce wojny.
Za pośrednictwem Amelii Selakov, jeden z prostych oddziałów kilku ludzi, gotowych chwycić za broń, otrzymał szanse utworzenia sojuszu z Legionem Asmodaya i umocnienia osłabionych sił Minoc.
Tak więc grupa niedoświadczonych wojaków, pełna determinacji i zaangażowania utworzyła silny oddział, wznosząc swoje pomarańczowe chorągwie z godłem Najemników w coraz to liczniejszych chwilach triumfu. W ten sposób silny sojusz LOA i N ponownie przywrócił upragniony porządek i na długi czas cofnął wszystkie siły Delucji do granic swojego miasta.
Najemnicy jako niezależna organizacja, postawiła swoją siedzibę na granicy obu księstw sojuszu, Twierdzy Krasnoludów i Minoc, które w tamtym czasie zapoczątkowały swą ścisłą współprace walki z chaosem. 

http://images78.fotosik.pl/180/d744b19216b80c88med.jpg

W obrębie gildii nie ma przywódcy i panuje silna anarchia, która jedynie potrafi wyłonić liderów, takich jak arcy-wojownik Whitt, cieszący się uznaniem i sławą w licznych bitwach.
Anarchia również ma za zadanie przypominać o równości członków i dbać o ponadprzeciętne więzy braterstwa, mimo że szeregi wypełniają nieumarli i pół-demony.
Rekrutowani są wszyscy, którzy przejdą pomyślnie głosowanie członków organizacji i posiadają w sobie wyrazny potencjał zaradności w boju.
To właśnie Najemnicy są najlepszym przykładem, że sam potencjał może przynieść liczne zwycięstwa i cieszyć się uznaniem całej Sosarii.

Lista przyjaznych gildii:
Legion Asmoday'a [LoA], Anioły Zagłady [AZ], Odkrywcy [O], SFORA [O]


Lista wrogich gildii:
Wilcze Bractwo [WB], Najemnicy Zakonu Czarnych Szat [NSz][Chaos], Strażnicy Sosarii [StS], Dies Irea [DI]
Camarilla [C], Fianna [F], Letalna Jurysdykcja [Let], Inkwizycja [i], Naznaczeni Przez Chaos [NPC], Przymierze Krwi [PrK]

Offline

 

#2 2015-01-07 20:58:32

Ademar De Morto

Zamrożony

Zarejestrowany: 2014-10-16
Posty: 7
Punktów :   

Re: Koncepcja gildii N

Mnie się podoba. Tylko ta wzmianka o Whittcie trochę nie na miejscu, bo jak wszyscy wiemy jest on słaby i dałem mu wygrać. Dziękuje za uwagę !

Offline

 

#3 2015-01-07 22:09:06

Jonas Szybkoreki

Zamrożony

Zarejestrowany: 2014-10-16
Posty: 6
Punktów :   

Re: Koncepcja gildii N

Tak koncepcja jest super, faktycznie wzmianka o Whitcie jest słaba, bo jak wszyscy wiem jest on słaby i tyle. Powinna, być zamieszoczna wzmianka o arcyłotrze Jonasie, ktory jak wiemy jest najzręczniejszy i ma najszybsze nogi ze wszystkich

Offline

 

#4 2015-01-07 22:15:08

Ademar De Morto

Zamrożony

Zarejestrowany: 2014-10-16
Posty: 7
Punktów :   

Re: Koncepcja gildii N

No i należałoby wspomnieć o wielkim magu z wielką czapą. Najmądrzejszym i najsprytniejszym magu Sosarii, niejakim Ademarze De Morto !

Ostatnio edytowany przez Ademar De Morto (2015-01-07 22:15:33)

Offline

 

#5 2015-01-08 00:28:56

Ghassillur Trod

Zamrożony

Zarejestrowany: 2014-10-16
Posty: 3
Punktów :   

Re: Koncepcja gildii N

Jak dla mnie nie powinno być wzmianek o poszczególnych graczach

Niech ta koncepcja oddycha całością a nie na sztuki !

Offline

 

#6 2015-01-08 14:33:15

Jonas Szybkoreki

Zamrożony

Zarejestrowany: 2014-10-16
Posty: 6
Punktów :   

Re: Koncepcja gildii N

Ademar De Morto napisał:

No i należałoby wspomnieć o wielkim magu z wielką czapą. Najmądrzejszym i najsprytniejszym magu Sosarii, niejakim Ademarze De Morto !

Aż dziw, że jej jeszcze nie straciłeś

Offline

 

#7 2015-01-18 17:39:08

Ademar De Morto

Zamrożony

Zarejestrowany: 2014-10-16
Posty: 7
Punktów :   

Re: Koncepcja gildii N

Jonas Szybkoreki napisał:

Ademar De Morto napisał:

No i należałoby wspomnieć o wielkim magu z wielką czapą. Najmądrzejszym i najsprytniejszym magu Sosarii, niejakim Ademarze De Morto !

Aż dziw, że jej jeszcze nie straciłeś

Ja nie padam

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.wieik-elektrotech.pun.pl www.se-graffiti.pun.pl www.mysek550i.pun.pl www.pralka.pun.pl www.h3wodka.pun.pl